استودیو آماج
ورود کاربر
نام کاربری:
گذرواژه:
استودیوی بازی سازی

به نام خدا


پروژه ها و خدمات


شبیه سازی ها و بازی های رایانه ای

استودیوی بازی سازی

این استودیو، هم اکنون با در اختیار داشتن یکی از بهترین تیم های برنامه نویسی بازی در ایران، از پیشگامان طراحی و پیاده سازی بازی های سه بعدی (تک نفره و تحت شبکه) و شبیه سازهای آموزشی در کشور می باشد. موتوری که ما برای ساخت بازی از آن استفاده می نماییم، موتور مشهور UDK است که از لحاظ کیفیت گرافیکی، یکی از بی نظیرترین موتورهای موجود در بازار است. می توانید در ادامه تصاویری که بیانگر قدرت گرافیکی این موتور است و به صورت realtime رندر شده است، مشاهده نمایید.

استودیو آماج هم اکنون علاوه بر چند پروژه که مدیریت، طراحی و پیاده سازی آن به صورت کامل برعهده ی این استودیو است، مسئولیت قسمتی از کار برنامه نویسی چند بازی دیگر را نیز به صورت پیمانکاری برعهده دارد؛ و آمادگی خود را برای همکاری با سایر شرکت های بازی سازی، در بخش برنامه نویسی با موتور UDK ، اعلام می دارد.

این استودیو همچنین آمادگی خود را جهت ساخت شبیه سازهای سه بعدی برای موسسات و سازمان ها اعلام می دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، به بخش «استودیو آماج» مراجعه فرمایید.

Click to Enlarge!

وب (گروه تمدن)

هاست، دامنه و طراحی وب

استودیو آماج، با داشتن تیم متخصص تمدن در زمینه ی وب و تکنولوژی های مرتبط با آن، به طراحی و پیاده سازی سرویس های وبی، از جمله وبسایت ها، بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) و وب سرویس ها مبادرت ورزیده است. علاوه بر این، تیم تمدن، امکانات دیگری مانند ثبت دامنه و ارائه ی هاست را به مشتریان محترم عرضه می نماید.
جهت مشاهده مشتریان ما و ثبت سفارش به وبسایت «گروه تمدن» مراجعه نمایید.

Click to Enlarge! Click to Enlarge!
Click to Enlarge! Click to Enlarge!

نرم افزار های مولتی مدیا

نرم افزارهای فرهنگی، آموزشی و ...

طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای مولتی مدیا، یکی دیگر از توانایی های استودیو آماج محسوب می گردد. از این دست پروژه ها، می توان به نرم افزار چند رسانه ای هشت بهشت اشاره کرد که توسط این استودیو طراحی و پیاده سازی گشته است:

Click to Enlarge!
Click to Enlarge!

نرم افزار های کاربردی

مدیریتی، اتوماسیون، آموزشی

استودیو آماج، توانایی طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای کاربردی، اعم از نرم افزار های اتوماسیون اداری، نرم افزارهای مدیریتی (CMS, CRM, ERP, …) و نرم افزار های تحت شبکه را دارا می باشد.

از جمله نرم افزار های کاربردی ارائه شده توسط استودیو آماج، می توان به نرم افزار تشخیص دهنده حرکت و ردیابی هدف در سیستم های امنیتی مبتنی بر دوربین های مدار بسته، نرم افزار اتوماسیون خدمات بیمارستانی و نیز نرم افزار آموزشی «پلاس 2» اشاره نمود.

Click to Enlarge!